Lady Styling Žilina

Dievčence, dámy, señoritas!

5-lekciový kurz Lady Stylingu je vhodný pre všetky dámy, ktoré sa chcú naučiť tancovať ladne a sebavedome a túžia nechať vyniknúť svoju ženskosť.
Líniová salsa je elegantná a dynamická, bachata je stelesnenie ženskosti v tanci.

Potrebujete dopodrobna vysvetliť ako našľapovať na špičky a pritom rozpohybovať panvu? Ako viesť ruky ladne a elegantne v stylingu, či krúžiť ramienkami v základnom kroku? V tom prípade ste na správnom mieste!

Na kurze sa nikam neponáhľame a všetko sa vysvetľuje do najmenších detailov. Postupujeme krok po kroku, ruka po ruke a prvok za prvkom. Všetky tieto drobné detaily následne striedavo spájame na pesničku tak, aby si každá tanečnica vedela poskladať vlastné sólo priamo na parkete počas párty.

Navyše tanec pre vás prináša úžasný bonus! Túžite spevniť postavu, zlepšiť kondíciu a krajšie držať telo? Prihláste sa na Lady styling elegantnej líniovej salsy a romantickej bachaty a vykročme spolu tanečným krokom k vytúženým snom!

Podmienka: absolvovanie aspoň niekoľkých začiatočníckych lekcií salsy a bachaty, t.j. kurz nie je vhodný pre úplné začiatočníčky, ktoré nevedia kráčať základný krok na počítanie.

Kontakty Lady Styling Žilina

Mail : mirecanicol@gmail.com
FB : MirecNicol BachataSensual DanceProject

Kde sa vyučujú kurzy??

Štúdio pohybu Bubema na Solinkách v Žiline (pri Bille nad Drevonou) (Google mapa tu)

Časový harmonogram

Termíny (stredy) Čas Kurz
07. 02., 28. 02., 20. 03.,
10. 04., 22.05.2024
18:15 – 19:00 Salsa Lady Styling
19:05 – 19:50 Bachata Lady Styling

Ceny:

Salsa Lady Styling: 5 lekcií po 45 min: 40€/osoba
Bachata Lady Styling: 5 lekcií po 45 min: 40€/osoba

Prihláška

Chceš sa prihlásiť, alebo niečo opýtať. Daj nám o sebe vedieť. Vyplň svoje údaje do kontaktného formulára. Tešíme sa na teba.

    Vyplnením formuláru prehlasujem, že som sa oboznámil/a s pravidlami spracúvania osobných údajov *