Kurzy tanca Kizomba v Žiline

Kizomba Žilina 2024

Je to tu! Horúca novinka na našej stránke, Kurz Kizomby v Žiline, vedený dlhoročnou inštruktorkou Adriánou Kovačic Grófovou.

Prihlásiť sa na kurzy Kizomby pre začiatočníkov aj pokročilých sa môžeš cez online formulár.

Prihlasovať sa môžu páry aj jednotlivci. Nie je podmienkou mať tanečného partnera.

Neváhaj sa prihlásiť. Počet miest je obmedzený. Kurz je intenzívny s menším počtom ľudí. Máš možnosť naučiť sa tancovať rýchlo a dobre. Kizomba je tanec svetovo rozšírený a mimoriadne obľúbený.

Kedy:  Intenzívny kurz pre ZAČIATOČNÍKOV otvárame 10.4.2024 (streda). Začína o 18:00, končí 21:00. 

Trvanie kurzu: 3 týždne (3 stretnutia, 10.4., 17.4, posledné 24.4.2024), 1 stretnutie trvá 3 hodiny

Kde: Na Sihoti 4, Žilina (Štúdio Pilates4U)

Cena: 60 € / 9 hodín, platí sa vopred v hotovosti na mieste.

_______________________________________________

Kedy:  Intenzívny kurz pre POKROČILEJŠÍCH otvárame 9.4.2024 (utorok). Začína o 18:00, končí 21:00. 

Trvanie kurzu: 3 týždne (3 stretnutia, 9.4., 16.4., posledné 23.4.2024), 1 stretnutie trvá 3 h

Kde: Na Sihoti 4, Žilina (Štúdio Pilates4U)

Cena: 60 € / 9 hodín, platí sa vopred v hotovosti na mieste

Keď sa chceš prihlásiť alebo sa len niečo spýtať, vyplň náš online formulár.

Prihláška

Daj nám vedieť, že sa k nám chceš pridať. Vyplň svoje meno, priezvisko a kontaktné údaje a napíš nám, na aký kurz sa chceš prihlásiť. Tešíme sa na teba.

  Vyplnením formuláru prehlasujem, že som sa oboznámil/a s pravidlami spracúvania osobných údajov *

  Čo je to kizomba v Žiline

  Kizomba je ľudový párový tanec pochádzajúci z Angoly a v originálnom preklade znamená párty – stretnutie ľudí za účelom tanca. Za týmto účelom sa stretávame aj my na kurzoch Kizomby a učíme sa základné prvky a prevedenia tohto v súčasnosti veľmi populárneho tanca. Máme skúsenosti, že Kizombu si obľúbia najmä ľudia, ktorí majú radi skôr kľudnejšie tempo, sú kreatívni a uvoľnení, alebo univerzálni a radi striedajú tanečné žánre podľa aktuálneho naladenia.

  Hudba tohto tanečného štýlu je veľmi rozmanitá – prechádzajúc od tradičných angolských piesni z 80.-tých rokov až po súčasnosť a moderné európske trendy, ktoré sa v nej zrkadlia. Podľa toho dostáva potom aj odlišné pomenovania napr. Urban Kizz.

  Pre kvalitné odtancovanie tohto tanca je dôležitá najmä precízna práca dolných končatín, hrudníka a stabilné držanie tela. K tomu vám vedia pomôcť aj naše doplnkové hodiny tanečnej prípravy, či Pilatesu, kde sa môžete zbaviť pocitu, že ste tanečné drevo a dostať tak svoje telo pod kontrolu.
  Na YouTube môžete nájsť rôzne ukážky tanca, ak dáte do vyhľadávača slovo Kizomba. Nenechajte sa však nimi príliš ovplyvniť. Radšej príďte rovno na kurz a zamilujte si tento tanec v prevedení, v akom vám bude vyhovovať. Nemusí byť „sexy“, ani „profi“, stačí ak sa budete cítiť príjemne v blízkosti iných ľudí a tancovať s potešením.

  Ako vyzerá tanec kizomba?

  Pozri video nižšie.